Hůrky, RO 2004 (Rokycany)
O pohár starosty SDH Hůrky
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 18. 07. 2004 13:00 |
| Kontakt: | Václav Vágner, Hůrky 83, 337 0 |
| Telefon: | +420 |
| Okres: | Rokycany |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Radíkov | Přerov | 17,30 | 17,30 | 17,30 | - | |
![]() | 2. | Petrovice | Třebíč | 17,57 | 17,57 | 17,08 | 0,49 | |
![]() | 3. | Vacenovice | Hodonín | 18,18 | 17,41 | 18,18 | 0,77 | |
![]() | 4. | Babice | Vsetín | 18,34 | 18,01 | 18,34 | 0,33 | |
![]() | 5. | Štrbice | Teplice | 18,45 | 18,45 | 18,18 | 0,27 | |
![]() | 6. | Žďár | Jindřichův Hradec | 18,73 | 18,73 | 18,34 | 0,39 | |
![]() | 6. | Neplachovice | Opava | 18,73 | 18,51 | 18,73 | 0,22 | |
![]() | 6. | Plumlov | Prostějov | 18,73 | 18,73 | 18,18 | 0,55 | |
![]() | 9. | Renmotor Jinolice | Jičín | 18,83 | 18,34 | 18,83 | 0,49 | |
![]() | 10. | Litava | Brno-venkov | 18,84 | 18,78 | 18,84 | 0,06 | |
![]() | 10. | Benetice | Třebíč | 18,84 | 18,84 | 18,67 | 0,17 | |
![]() | 12. | Úherce | Plzeň-sever | 18,90 | 18,90 | 18,51 | 0,39 | |
![]() | 13. | Krumsín | Prostějov | 19,01 | 19,01 | 19,01 | - | |
![]() | 14. | Hůrky | Rokycany | 19,39 | 19,28 | 19,39 | 0,11 | |
![]() | 15. | Petrov | Hodonín | 19,45 | 19,01 | 19,45 | 0,44 | |
![]() | 16. | Strážov | Klatovy | 19,66 | 19,66 | 18,62 | 1,04 | |
![]() | 16. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 19,66 | 18,84 | 19,66 | 0,82 | |
![]() | 18. | Výčapy | Třebíč | 19,82 | 18,18 | 19,82 | 1,64 | |
![]() | 19. | Trnov | Rychnov nad Kněžnou | 20,87 | 20,78 | 17,57 | 3,21 | |
![]() | 20. | Lhůta | Plzeň-jih | 21,69 | 21,69 | 21,64 | 0,05 | |
![]() | 21. | Sychrov | Mladá Boleslav | 24,11 | 24,11 | 18,84 | 5,27 | |
![]() | 22. | Kopidlo | Plzeň-sever | 25,43 | 25,43 | 24,94 | 0,49 | |
![]() | 23. | Sloup | Praha-západ | 26,80 | 26,80 | 23,72 | 3,08 | |
![]() | 24. | Štichovice | Plzeň-sever | 27,63 | 26,80 | 27,63 | 0,83 | |
![]() | 25. | Němčovice | Rokycany | 36,08 | 36,08 | 34,16 | 1,92 | |
![]() | 26. | Pňovice | Příbram | 20,65 | 20,15 | 20,65 | 0,50 | |
![]() | 26. | Bašnice | Jičín | NP | - | - | - | |
![]() | 26. | Kamenný Újezd | Rokycany | NP | 25,11 | 23,95 | 1,16 | |
![]() | 26. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | NP | - | 20,04 | 20,04 | |
![]() | 26. | Chrášťany | Litoměřice | NP | 19,44 | - | 19,44 | |
![]() | 26. | Mikulovice | Třebíč | NP | - | 18,56 | 18,56 | |
![]() | 26. | Letohrad - Jeleni | Ústí nad Orlicí | NP | 17,91 | - | 17,91 | |
![]() | 26. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | NP | - | - | - | |
![]() | 26. | Pňovice | Příbram | NP | 19,00 | 19,50 | 0,50 |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Kunovice | Vsetín | 17,79 | 17,79 | 17,79 | - | |
![]() | 1. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,79 | 17,46 | 17,79 | 0,33 | |
![]() | 3. | Výčapy | Třebíč | 18,34 | 18,34 | 17,30 | 1,04 | |
![]() | 4. | Mrtník | Plzeň-sever | 21,25 | 20,87 | 21,25 | 0,38 | |
![]() | 5. | Stará Ves | Frýdek-Místek | 21,37 | 21,37 | 17,80 | 3,57 | |
![]() | 6. | Hůrky | Rokycany | 22,19 | 22,19 | 22,19 | - | |
![]() | 7. | Opatovice | Přerov | 24,88 | 24,88 | 24,88 | - | |
![]() | 8. | Lhotky | Žďár nad Sázavou | 31,58 | 31,58 | 18,79 | 12,79 | |
![]() | 9. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | NP | - | 19,11 | 19,11 | |
![]() | 9. | Úherce | Plzeň-sever | NP | 30,43 | - | 30,43 | |
![]() | 9. | Chrášťany | Litoměřice | NP | - | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,55 | 17,23 | 17,55 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 2. | Malinec | Plzeň-jih | 17,74 | 17,65 | 17,74 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 3. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 17,36 | 17,82 | 17,82 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 4. | Vřeskovice | Klatovy | 17,87 | 17,29 | 17,87 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 5. | Brodeslavy | Plzeň-sever | 17,06 | 17,96 | 17,96 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 6. | Mokrouše | Plzeň-jih | 18,14 | 17,52 | 18,14 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 7. | Krašovice | Plzeň-sever | 18,26 | 17,92 | 18,26 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 8. | Louňová | Plzeň-jih | 19,79 | 18,88 | 19,79 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 9. | Štichovice | Plzeň-sever | 19,37 | 19,92 | 19,92 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 10. | Doubravka | Plzeň-město | 19,38 | 19,95 | 19,95 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 11. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 20,00 | 19,38 | 20,00 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 12. | Hubenov | Plzeň-sever | 18,99 | 20,03 | 20,03 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 13. | Seč | Plzeň-jih | 19,90 | 20,18 | 20,18 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 14. | Horní Kamenice | Plzeň-jih | 20,36 | 19,52 | 20,36 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 15. | Hubenov B | Plzeň-sever | 19,56 | 20,45 | 20,45 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 16. | Dobříč | Plzeň-sever | 19,75 | 20,54 | 20,54 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 17. | Dolní Hradiště | Plzeň-sever | 20,16 | 20,77 | 20,77 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 18. | Bučí | Plzeň-sever | 21,23 | 20,07 | 21,23 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 19. | Bolkov | Plzeň-jih | 21,18 | 21,38 | 21,38 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 20. | Kout na Šumavě | Domažlice | 19,97 | 21,91 | 21,91 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 21. | Hůrky | Rokycany | 22,33 | 21,89 | 22,33 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 22. | Kopidlo | Plzeň-sever | 22,69 | 18,11 | 22,69 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 23. | Holoubkov | Rokycany | 20,14 | 23,18 | 23,18 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 24. | Poděvousy | Domažlice | 38,54 | 27,87 | 38,54 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 25. | Obora | Plzeň-sever | - | - | NP | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 26. | Chotíkov | Plzeň-sever | 20,84 | 19,48 | NP | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 27. | Strýčkovice | Domažlice | 20,05 | 19,61 | NP | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 28. | Žákava | Plzeň-jih | - | - | NP | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Strýčkovice | Domažlice | 18,93 | 19,15 | 19,15 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 2. | Chválenice | Plzeň-jih | 19,02 | 19,45 | 19,45 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 3. | Mrtník | Plzeň-sever | 19,94 | 19,35 | 19,94 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 4. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 21,20 | 19,69 | 21,20 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 5. | Poděvousy | Domažlice | 21,50 | 18,24 | 21,50 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 6. | Seč | Plzeň-jih | 21,06 | 21,65 | 21,65 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 7. | Chotíkov | Plzeň-sever | 21,82 | 21,57 | 21,82 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 8. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 22,89 | 21,08 | 22,89 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 9. | Bučí | Plzeň-sever | 18,50 | 25,98 | 25,98 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| 10. | Hůrky | Rokycany | 29,22 | 20,44 | 29,22 | 2009/08/30 | Útok,nástřik 2xB široké |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2011/08/28 | Hůrky, O POHÁR SDH HŮRKY | |
| 2010/06/26 | Hůrky (RO), O pohár - SDH Hůrky | |
| 2009/08/30 | Hůrky (RO), O pohár - SDH Hůrky | |
| 2008/09/13 | Hůrky (RO), O pohár - SDH Hůrky | |
| 2007/09/22 | Hůrky (RO), O pohár - SDH Hůrky | |
| 2006/09/03 | Hůrky (RO), O pohár - SDH Hůrky | |
| 2005/09/24 | Hůrky (RO), O pohár - SDH Hůrky | |
| 2005/07/31 | Hůrky, RO, | |
| 2004/09/25 | Hůrky, O pohár - SDH Hůrky | |
| 2004/07/18 | Hůrky, RO, O pohár starosty SDH Hůrky | |
| 2003/07/20 | Hůrky, RO, O pohár starosty SDH Hůrky | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















