Liga: | Velká cena OSH Přerov |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 13. 07. 2003 13:00 |
Kontakt: | Růžička Antonín, Paršovice 57, |
Telefon: | +420 |
Okres: | Přerov |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milenov | PR | 18,54 | - | - | |
2. | Paršovice | PR | 18,65 | - | - | |
3. | Babice | VS | 18,92 | - | - | |
4. | Milotice nad Bečvou | PR | 19,53 | - | - | |
5. | Valšovice (Hranice VI) | PR | 19,58 | - | - | |
6. | Stražisko | PV | 19,70 | - | - | |
7. | Opatovice | PR | 20,25 | - | - | |
8. | Černotín | PR | 20,49 | - | - | |
9. | Buk | PR | 21,18 | - | - | |
10. | Stražisko B | PV | 21,22 | - | - | |
11. | Loukov | KM | 21,80 | - | - | |
12. | Býškovice | PR | 21,83 | - | - | |
13. | Horní Újezd | PR | 21,95 | - | - | |
14. | Výkleky | PR | 22,13 | - | - | |
15. | Radkova Lhota | PR | 24,44 | - | - | |
16. | Olšovec | PR | 24,47 | - | - | |
17. | Čekyně - Přerov VII | PR | 24,54 | - | - | |
18. | Popůvky | TR | 24,79 | - | - | |
19. | Hlinsko | PR | 25,28 | - | - | |
20. | Drahotuše (Hranice IV) | PR | 26,88 | - | - | |
21. | Lhota | PR | 31,70 | - | - | |
22. | Skoky | PR | 34,01 | - | - | |
23. | Žákovice | PR | 40,17 | - | - | |
24. | Lipník nad Bečvou V-Podhoří | PR | 57,63 | - | - | |
25. | Ústí | PR | NP | - | - | |
25. | Vítonice | KM | NP | - | - | |
25. | Kokory | PR | NP | - | - | |
25. | Bezuchov | PR | NP | - | - | |
25. | Rakov | PR | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milotice nad Bečvou | PR | 19,44 | - | - | |
2. | Opatovice | PR | 20,40 | - | - | |
3. | Radkova Lhota | PR | 20,97 | - | - | |
4. | Lipník nad Bečvou V-Podhoří | PR | 21,36 | - | - | |
5. | Sobíšky | PR | 22,08 | - | - | |
6. | Horní Újezd | PR | 22,33 | - | - | |
7. | Loukov | KM | 22,64 | - | - | |
8. | Lhota | PR | 22,81 | - | - | |
9. | Bělotín | PR | 24,35 | - | - | |
11. | Paršovice | PR | 34,46 | - | - | |
12. | Hlinsko | PR | NP | - | - | |
12. | Čekyně - Přerov VII | PR | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře