Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB super úzké 38
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Široký Důl A | SY | 16,90 | 16,90 | 16,55 | |
2. | Zderaz A | CR | 17,38 | 17,38 | 17,18 | |
3. | Zbožnov | CR | 17,73 | 17,60 | 17,73 | |
4. | Sychotín A | BK | 17,74 | 17,74 | 16,79 | |
5. | Pomezí A | SY | 17,85 | 17,85 | 16,93 | |
6. | Oldřiš | SY | 17,88 | 17,88 | 16,75 | |
7. | Perálec A | CR | 17,93 | 17,64 | 17,93 | |
8. | Sádek A | SY | 18,03 | 16,70 | 18,03 | |
9. | Zderaz B | CR | 18,06 | 18,01 | 18,06 | |
10. | Žižkovo Pole | HB | 18,34 | 17,86 | 18,34 | |
11. | Záboří | CR | 18,75 | 18,75 | 18,69 | |
12. | Chrastavec | SY | 18,77 | 17,20 | 18,77 | |
13. | Dolní Újezd | SY | 18,96 | 18,35 | 18,96 | |
14. | Předměstí.. | SY | 19,25 | 19,25 | 17,79 | |
15. | Lubná | SY | 20,23 | 20,23 | 19,77 | |
16. | Jenišovice | CR | 20,80 | 20,51 | 20,80 | |
17. | Stradouň | UO | 21,47 | 21,47 | 20,03 | |
18. | Bystré | SY | 23,97 | 20,30 | 23,97 | |
19. | Bošín | UO | 29,57 | 28,87 | 29,57 | |
20. | - Žďár nad Sázavou 2-Zámek | - | NP | NP | NP | |
20. | Pohodlí | SY | NP | NP | NP | |
20. | Zderaz C | CR | NP | NP | NP | |
20. | Široký Důl B | SY | NP | NP | NP | |
20. | Sádek B | SY | NP | NP | NP | |
20. | Desná B | SY | NP | NP | NP | |
20. | Květná A | SY | NP | NP | NP | |
20. | Desná A | SY | NP | NP | NP | |
20. | Přívrat | UO | NP | NP | NP | |
20. | Záchlumí | UO | NP | NP | NP | |
20. | Perálec B | CR | NP | NP | NP | |
20. | Hartmanice | SY | NP | NP | NP | |
20. | Pomezí B | SY | NP | NP | NP | |
20. | Osík | SY | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Nedvězí | SY | 16,89 | 16,88 | 16,89 | |
2. | Přívrat | UO | 17,73 | 17,60 | 17,73 | |
3. | Pomezí | SY | 17,84 | 17,84 | 17,58 | |
4. | Oldřiš | SY | 18,41 | 18,41 | 17,79 | |
5. | Kamenec u Poličky B | SY | 19,21 | 19,21 | 18,03 | |
6. | Předměstí.. | SY | 19,64 | 19,13 | 19,64 | |
7. | Pohodlí | SY | 21,49 | 21,19 | 21,49 | |
8. | Bošín | UO | 21,80 | 19,35 | 21,80 | |
9. | Dolní Újezd | SY | 23,77 | 23,61 | 23,77 | |
10. | Hartmanice | SY | 27,23 | 27,23 | 17,89 | |
11. | Desná A | SY | 33,84 | 20,76 | 33,84 | |
12. | Kamenec u Poličky A | SY | 44,42 | 44,42 | 40,68 | |
13. | Stradouň | UO | 60,14 | 60,14 | 18,24 | |
14. | Široký Důl | SY | NP | NP | NP | |
15. | Desná B | SY | NP | NP | NP | |
16. | Lezník | SY | NP | NP | NP | |
17. | Sádek | SY | NP | NP | NP | |
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Hartmanice | SY | 15,22 | 15,08 | 15,22 | |
2. | Oldřiš | SY | 17,01 | 16,37 | 17,01 | |
3. | Perálec | CR | 20,68 | 20,68 | 15,68 | |
4. | Desná | SY | 33,19 | 33,19 | 31,49 | |
5. | Sádek | SY | 45,59 | 45,59 | 45,19 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře