Liga: | Východočeská hasičská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 07. 08. 2016 09:30 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Ústí nad Orlicí |
Kraj: | Pardubický |
Zadal: | Honza Pajer |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrášťany | LT | 16,58 | 16,53 | 16,58 | |
2. | Myštěves | HK | 16,81 | 16,36 | 16,81 | |
3. | Oponešice | TR | 16,86 | 16,69 | 16,86 | |
4. | Trnava | TR | 16,92 | 16,92 | 16,29 | |
5. | Pšánky | HK | 16,99 | 16,61 | 16,99 | |
6. | Dolní Čermná | UO | 17,32 | 17,32 | 16,80 | |
7. | Bašnice | JC | 17,44 | 17,44 | 16,74 | |
7. | Letohrad - Kunčice C | UO | 17,44 | 17,44 | 17,41 | |
9. | Hrobice | PA | 17,46 | 17,45 | 17,46 | |
10. | Trnov | RK | 17,72 | 16,72 | 17,72 | |
11. | Bystřec A | UO | 18,20 | 17,08 | 18,20 | |
12. | Moravany | PA | 18,32 | 17,46 | 18,32 | |
13. | Bystřec B | UO | 18,49 | 18,28 | 18,49 | |
14. | Velichovky | NA | 18,61 | 18,61 | 17,71 | |
15. | Slepotice | PA | 18,66 | 18,66 | 18,05 | |
16. | Choustníkovo Hradiště | TU | 18,92 | 18,28 | 18,92 | |
17. | Dubenec | TU | 19,34 | 19,34 | 19,07 | |
18. | Jeníkovice | HK | 22,68 | 22,68 | 21,21 | |
19. | Rohovládova Bělá | PA | NP | NP | NP | |
19. | Čeperka N | PA | NP | NP | NP | |
19. | Velký Třebešov | NA | NP | NP | NP | |
19. | Urbanice G | HK | NP | NP | NP | |
19. | Letohrad - Orlice B | UO | NP | NP | NP | |
19. | Renmotor Jinolice | JC | NP | NP | NP | |
19. | Obrubce | MB | NP | NP | NP | |
19. | Letohrad - Kunčice B | UO | NP | NP | NP | |
19. | Babice | VS | NP | NP | NP | |
28. | Letohrad - Orlice A | UO | DSQ | 16,41 | 16,06 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrášťany | LT | 16,33 | 15,94 | 16,33 | |
2. | Myštěves | HK | 16,38 | 16,38 | 16,23 | |
3. | Libuň | JC | 17,10 | 17,04 | 17,10 | |
4. | Letohrad - Orlice | UO | 17,31 | 16,54 | 17,31 | |
5. | Rokytno | PA | 17,42 | 17,42 | 17,01 | |
6. | Dolní Přím | HK | 17,68 | 17,68 | 17,13 | |
7. | Nepomuky | UO | 17,91 | 17,07 | 17,91 | |
7. | Vitiněves | JC | 17,91 | 17,91 | 15,65 | |
9. | Roudnice | HK | 18,77 | 18,54 | 18,77 | |
10. | Radíkov | PR | 18,99 | 18,90 | 18,99 | |
11. | Dlouhá Ves | RK | 19,21 | 18,40 | 19,21 | |
12. | Libňatov | TU | 20,46 | 20,46 | 18,31 | |
13. | Letohrad - Kunčice B | UO | 27,54 | 27,54 | 17,47 | |
14. | Sychotín B | BK | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře