Plumlov, PV 2004 -

Liga: Prostějovská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 20. 06. 2004 13:00
Kontakt:   Richard Soldán, mobil: 604 222
Telefon:  +420
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Prostějovská liga

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Radíkov PR 17,98 - -
2.  Mniší NJ 18,26 - -
3.  Mistřice UH 18,57 - -
4.  Letohrad - Jeleni UO 18,61 - -
5.  Plumlov PV 18,74 - -
6.  Trnov RK 18,78 - -
7.  Neplachovice OP 18,86 - -
8.  Vacenovice HO 18,99 - -
9.  Krumsín PV 19,11 - -
10.  Bašnice JC 19,37 - -
11.  Benetice TR 19,40 - -
12.  Vlkoš HO 19,43 - -
13.  Žďár JH 19,47 - -
14.  Seč CR 19,55 - -
15.  Výčapy TR 19,58 - -
16.  Šarovy ZL 19,65 - -
16.  Stražisko PV 19,65 - -
18.  Bolatice OP 19,79 - -
19.  Sychotín BK 19,83 - -
20.  Petrov HO 19,84 - -
20.  Litava BO 19,84 - -
22.  Petrovice TR 20,10 - -
23.  Břevenec OL 20,17 - -
24.  Babice VS 20,20 - -
25.  Částkov UH 20,21 - -
26.  Lavičky ZR 20,25 - -
27.  Velké Hoštice OP 20,44 - -
28.  Hodějice VY 20,45 - -
29.  Litava B BO 20,69 - -
30.  Plumlov B PV 20,81 - -
31.  Široký Důl SY 21,86 - -
32.  Horní Štěpánov PV 21,91 - -
32.  Zvole SU 21,91 - -
34.  Horní Poříčí BK 22,22 - -
35.  Dětkovice PV 24,12 - -
36.  Niva PV 24,51 - -
37.  Brněnec SY 24,70 - -
38.  Vícov PV 30,26 - -
39.  Nová Dědina PV 38,86 - -
40.  Vícov B PV 41,65 - -
41.  Určice PV NP - -
41.  Soběsuky PV NP - -
41.  Pravčice KM NP - -
41.  Stražisko B PV NP - -
41.  Úherce PS NP - -
41.  Vřesovice PV NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Prostějovská liga

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Výčapy TR 18,93 - -
2.  Kunovice VS 19,57 - -
3.  Dětkovice PV 20,28 - -
4.  Stará Ves FM 20,38 - -
5.  Radíkov PR 20,72 - -
6.  Soběsuky PV 24,47 - -
7.  Krumsín PV 27,73 - -
8.  Úherce PS 29,19 - -
9.  Opatovice PR 53,16 - -
10.  Lhotky ZR 57,73 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nevcehle JI16,0316,3516,352016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chrášťany LT16,2516,5716,572016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zahnašovice KM16,7216,7416,742019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Skrochovice OP16,8516,1416,852017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Skrochovice OP16,8516,1416,852017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nevcehle JI16,8615,9116,862008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Zahnašovice KM16,8717,0017,002017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Radíkov OL17,3116,9217,312014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Radíkov OL17,3116,9217,312014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vitiněves JC17,3716,3217,372016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Myštěves HK16,4917,3917,392016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Libuň JC17,3817,4017,402017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Benešov u Semil SM16,5717,4417,442017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Chrášťany LT17,4117,4417,442008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Úherce PS17,4617,4617,462006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Výčapy TR--17,492003/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Sychotín B BK17,5016,5017,502016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Lhotky C ZR17,0617,5317,532008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Nevcehle JI16,6417,6217,622014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Sloup PZ17,7216,3317,722019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Sloup PZ17,7216,3317,722019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bílovice A PV17,7817,7817,782016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Bílovice PV17,7817,7817,782016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Výčapy TR16,7717,7917,792005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Žernovník BK16,6717,9117,912017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Žernovník BK16,6717,9117,912017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Libuň JC17,9416,8317,942016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Chrášťany LT17,9117,9517,952009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Hrobice Explosia PA18,0816,8218,082019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Výčapy TR18,0818,0918,092002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/03 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2002/06/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2005/07/24 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2006/07/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2008/08/30 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2009/08/22 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2014/07/19 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2014/07/19 Plumlov, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/09 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/09 Plumlov, O pohár
VCPV
2017/07/08 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/08 Plumlov, O pohár starosty
VCPV
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Plumlov
HE
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře