Výsledky ročníku 2011 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Va
1
Vl
2
D
3
Če
4
R
5
P
6
Va
7
Ro
8
Pr
9

10
Ku
11
Ho
12
Hr
13
Ve
14
1. Velká nad Veličkou 107 17,50HO
4
15
0
8
15
6
-
10
15
10
--
12
12
2. Mistřín 89 17,46HO
2
12
5
12
4
15
-
12
12
15
---
0
3. Vlkoš 87 17,77HO
5
10
15
0
12
10
-
5
10
4
--
6
10
4. Hrubá Vrbka 71 18,20HO
15
4
12
15
1
--
0
8
8
--
0
8
5. Čeložnice 57 17,81HO
0
3
10
12
5
0
-
0
0
12
--
0
15
6. Vřesovice 48 18,27HO
10
0
6
4
8
8
-
0
2
5
--
5
0
7. Petrov 42 -HO
8
8
4
0
10
12
-
0
------
8. Vacenovice 37 18,26HO
12
6
0
0
0
--
0
3
---
10
6
9. Vacenovice VRC 36 17,30HO-------
15
-
6
--
15
0
10. Prušánky 27 18,94HO
0
0
2
5
2
1
-
3
0
3
--
8
3
11. Rohatec 25 18,91HO
6
0
0
3
0
0
-
6
6
0
--
4
0
12. Vacenovice B 22 18,27HO
0
0
0
1
4
4
-
8
5
0
--
0
-
13. Vlkoš B 21 18,60HO
0
5
1
0
6
0
-
0
4
---
0
5
14. Svatobořice 19 19,12HO
3
0
0
6
0
2
-
0
0
2
--
2
4
15. Mistřín B 18 18,94HO
0
2
8
2
0
3
-
2
-
1
---
0
16. Ratíškovice 14 19,60HO----
0
5
-
4
1
0
--
3
1
17. Velká nad Veličkou B 6 20,06HO
1
0
3
-
0
--
0
0
0
--
0
2
18. Dubňany 3 19,84HO
0
1
0
0
0
0
-
1
0
0
--
1
0
19. Dolní Bojanovice 0 -HO-
0
0
----
0
0
---
0
-
-. Vésky 0 16,64UH
0
0
---
0
---
0
--
0
-
-. Mistřice 0 17,46UH-
0
---
0
--------
-. Velký Ořechov 0 17,76ZL-
0
------------
-. Mladcová 0 17,83ZL
0
0
------------
-. Velký Ořechov B 0 17,95ZL-
0
------------
-. Pasohlávky 0 18,00BO
0
0
0
-
0
--
0
------
-. Salaš 0 18,01UH-----
0
------
0
0
-. Vrbka 0 18,40OP------------
0
-
-. Bratřejov 0 18,47ZL-
0
-----------
0
-. Vésky B 0 18,55UH---------
0
--
0
-
-. Kobylí 0 19,74BV-
0
-----
0
----
0
-
-. Senica nad Myjavou 0 19,77SE------------
0
0
-. Jarošov 0 20,15UH-
0
---
0
---
0
----
-. Velké Pavlovice 0 20,70BV------------
0
-
-. Vrbětice B 0 20,84ZL
0
-------------
-. Poštorná B 0 21,11BV--------
0
---
0
-
-. Moravský Svätý Ján 0 21,27SE--
0
-----------
-. Tvrdonice 0 22,12BV
0
-------
0
-----
-. Hodějice 0 22,73VY--
0
-----------
-. Lanžhot 0 23,01BV--------
0
-----
-. Blatnice pod Svatým Antonínkem 0 23,10HO
0
0
0
0
0
---
0
---
0
0
-. Moravský Svätý Ján B 0 23,42SE--
0
-----------
-. Kozojídky 0 23,43HO--
0
-
0
---------
-. Šaratice 0 25,69VY-
0
------
0
-----
-. Močidľany 0 26,95SI----
0
---------
-. Částkov 0 NPUH-
0
------------
-. Bratřejov B 0 NPZL-------------
0
-. Komárov 0 NPZL--------
0
-----
-. Karolín 0 NPKM-
0
------------
-. Poriadie 0 NPMY------------
0
-

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Va
1
Vl
2
D
3
Če
4
R
5
P
6
Va
7
Ro
8
Pr
9

10
Ku
11
Ho
12
Hr
13
Ve
14
1. Kuželov 98 17,02HO
10
6
8
10
10
8
-
6
12
4
--
12
12
2. Lipov 82 18,61HO
8
8
0
6
12
12
-
10
0
10
--
6
10
3. Hrubá Vrbka 76 18,18HO
12
4
12
12
0
4
-
0
10
12
--
10
0
4. Hovorany 63 19,50HO
4
12
10
4
8
--
12
6
1
--
2
4
5. Velká nad Veličkou 58 18,23HO
0
0
6
8
4
10
-
8
0
6
--
8
8
6. Ratíškovice 48 19,99HO-
10
0
0
6
6
-
4
8
8
--
4
2
7. Petrov 20 21,44HO
6
0
4
----
2
0
2
---
6
8. Rohatec 1 28,66HO-------
1
------
9. Čeložnice 0 22,02HO---
0
----------
-. Miroslav 0 23,77ZN
0
-------
0
-----
-. Poštorná 0 24,58BV--------
0
-----
-. Dubňany 0 26,13HO--
0
0
0
0
--
0
0
---
0
-. Bohuslavice u Zlína 0 27,40ZL-
0
------------
-. Tvrdonice 0 30,80BV
0
-------
0
-----
-. Lanžhot 0 32,49BV--------
0
-----
-. Komárov 0 34,31ZL--------
0
-----
-. Hodějice 0 NPVY--
0
-----------
-. Bratřejov 0 NPZL-------------
0


Celkem se účastnilo:  67 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: